Leinakimbu  hoidmise juhend

Soovime, et lilleseade kaunistaks teie tseremooniat ideaalselt. Selleks kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disainilise kvaliteedi.

Kuid ometi see, et seade  säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega.

Peamised ohtlikud mõjud

Pakendi survestamine 

Pakendit ei tohi survestada  äärtest ega pealt. Kandmiseks tuleb tuleb kinni võtta kimbu  all olevast  käepidemest. Turvalisem on kandmisel kasutada kahte kätt. Ühe käega toetada " kühvli " alust ja ja teise käega hoida kinni käepidemest.

Füüsiline vastuminek lillededele või seade raputamine

Lilledele ei tohi vastu minna, ega seadet raputada. Mõned lilled küll kannatavad kerget vastu minemist, aga näiteks üheõieline krüsanteem hakkab pudisema ka kerge vastu minemise tõttu. Leinakimpu  tuleb kanda horisontaalselt, või kerge kaldega.  Vertikaalne kandmine  võib olla ohtlik lilleseadele.

Äärmuslik temperatuur

Leinakimbule  on ohtilikud äärmuslikud temperatuurid.  Kuuma ilma puhul tuleb vältida laus päiksepaistet. Seadet  tuleks hoida varjus. Soovitame ka seade piserdamist ja oaasisele vee valamist. Lilled joovad palavaga rohkem.

Külma ilma puhul ( miinuskraadid)  hoida seadet plusskraadidega ruumis. Välise tseremoonia puhul miinuskraadidega ei saa loomulikult seadet kaitsa külmumise eest. Külmas lill kangestub - jäätub, säilitates lille kuju ja ilu. Seega tuleb vältida miinuskraadide ja soojakraadide vaheldumist enne tseremooniat.

Täname  usalduse eest! Florist Jakobson

Oleme rahul, kui kliendid on rahul

Oleme tänulikud tagasiside eest.