Matusepärjad Tallinnas kulleriga

Matusepärjad Tallinnas kulleriga

matusepärjad Tallinnas kulleriga

Kui te hindate oma aega. Soovite, et asjad ei saaks ainult kiirelt aetud vaid ka professionaalselt. Te ei soovi sattuda amatööride katsejäneseks. Soovite suhelda otse floristiga, kes teie tellimust täidab. Telli pärg Tallinnas

Usume, et kaunid lillseaded teevad tseremooniad väärikaks ja soliidseks. Me ei taha surmast palju rääkida. Ometi  - kellele on aeg antud tulla on aeg määratud ka minna. Mälestust kallimatest saame kanda igavesti. Matus ei peaks suurendama meie ahastust vaid pigem olgu auline ja väärikas ärasaatmine. Igavasse ellu uskujatel on selle koha pealt palju lihtsam.

Florist Jakobson.

Oleme spetsialiseerunud ekslusiivsete pärgade valmistamisele. Matusepärjad Tallinnas kulleriga  on meie peamine fookus. Sobime klientidele , kes hindavad lilleseade kunsti ja on nõudliku maitsega.  Tellige mugavalt kulleriga. Maksta võite kullerile sularahas, kui ka arve alusel ülekandega.

Teenindus piirkond ja hind.

Teenindus piirkonda kuuluvad ka Keila, Saku, Jüri, Saue, Turba.  Kullerteenuse tasu on 7€.

Meie oleme rahul, kui kliendid on rahul

 

Matusepärjad täislilledest

Matusepärjad kulleriga Tallinnas

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele  oaasisele . Pärja diameeter  alates 50cm. Kompaktsuse tõttu  sobib nii hauamatusele, urnimatusele või muul viisil ärasaatmis tseremooniale.

Galerii

 

Matusepärjad kuuseokstega

estflorist

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti hauamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt. Suursugune pärg.

Galerii

 

VIP kollektsioon

estflorist

Me soovime, et meie kallite ärasaatmine oleks väärikas ja soliidne. Professionaalselt teostatud lilleseaded kõnelevad suurest tänust, lugupidamisest ja austusest lahkunu vastu. VIP lilleseadete kollektsioon on sobilik nii hauamatuse puhul, kui ka ära saatmisel tuhastamisele. Sellel kurval sündmusel on lähedased küsimuse ees -  kas tellida mitmeid pärgi ja kimpe?. Me soovitame kopereeruda ja tellida VIP kollektsioon. Tulemus on kaunim ja hind tuleb kokkuvõttes soodsam.

Millest  koosneb VIP kollektsioon?

  1. Pärg ( 50 - 60cm) Hind alates 85€
  2. Kirstu seade ( 90cm) Hind alates 85€
  3. Lilleseade postamendile või põrandale ( 90cm) . Hind  alates : 85€

Kollektsiooni hind alates : 255€

Kuidas tellida?

Esmalt valige välja täislilledest pärg. Selle järgi ( värvid,lilled) kujundame ülejäänud lilleseaded.

Kuidas kujuneb hind?

Hinna määrab valitud pärg. Näiteks, kui pärg maksab 95€ on kogu kollektsiooni  hind  95 x 3= 285€

Matusepärjad Tallinnas kulleriga