uudised

Matuseteenused Tallinnas

matuseteenused Tallinnas

Matuse vormistamiseks pöörduda kalmistu, kuhu soovite matta, kontorisse matuse päeva ja kellaaja kindlaksmääramiseks. Kalmistute kontaktid.Varem hauaplatsi mitte omavatele klientidele eraldatakse 1 või 2-kohaline plats kalmistule vaba maa olemasolul või korduvkasutusse võetud akteeritud hauaplatsidele. Kaasas peab olema surmatunnistuse originaal.

Matus vormistatakse pärast seda, kui matja on esitanud surmatunnistuse, näidanud talle varem kasutada antud hauaplatsil uue haua koha või koos kalmistu esindajaga välja valinud kalmistul olemasolevate vabade matmiskohtade hulgast talle sobiva ja tasunud tellitud teenuse eest. Suvehooajal (16. aprillist kuni 30. novembrini) tuleb matus vormistada hiljemalt matusele eelneval päeval kella 10.00-ks. Talvehooajal (1. detsembrist kuni 15.aprillini) - üle-eelmisel päeval. Pühapäeval, esmaspäeval ja riiklikel pühadel matusetalitusi ei korraldata.
Hauaplatsi kasutajaks on isik, kellele hauaplats on eraldatud. Kasutaja võib tõestatud volikirja alusel lubada hauaplatsi kasutamist matmise korraldamiseks teistele isikutele. matuseteenused Tallinnas

vaata hinnakirju

1.Millest alustada

Pöörduge selle kalmistu kontorisse kuhu soovite matta. Seal täpsustage hauaplatsi asukoht, määrake matusepäev ja kellaaeg.

2. Isikutuvastus

Kaasa võta isikut tõendav dokument ja surmatunnistuse originaal.

3.Tasumine

Vastavalt kehtivale hinnakirjale on võimalik tasuda kalmistukontoris nii sularahas kui kaardiga.

4.Tulemus

Matus vormistatakse pärast seda, kui matja on esitanud surmatunnistuse, näidanud talle varem kasutada antud hauaplatsil uue haua koha või koos kalmistu esindajaga välja valinud kalmistul olemasolevate vabade matmiskohtade hulgast talle sobiva ja tasunud tellitud teenuse eest. Hauaplatsiga seotud toimingud ja platsikasutaja andmed registreeritakse Tallinna kalmistute registris.

allikas  Tallinn.ee

Pärgade tellimine või saatmine kalmistutele    floristjakobson@gmail.com, + 37253423572

 

Matusepärjad Tallinnas ja Harjumaal

Matusepärg täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele  oaasisele . Pärja diameeter  alates 50cm. Kompaktsuse tõttu  sobib nii hauamatusele, urnimatusele või muul viisil ärasaatmis tseremooniale. 

Galerii

Matusepärjad Tallinnas ja Harjumaal

Matusepärg kuuseokstega

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt.

Galerii

matusepärjad kulleriga

MATUSETEENUSED TALLINNAS